Spotkanie w Halo!Rybnik

Spotkanie w Halo!Rybnik

24 października, na zaproszenie Demokratycznej Unii Regionalistów Śląskich spotkałem się w Rybniku z czytelnikami. Miejscem spotkania była siedziba Halo!Rybnik, uznanego niedawno za najlepsze w Polsce centrum informacji turystycznej. Jest to miejsce, w którym spotykają się regularnie czytelnicy, podróżnicy, miłośnicy literatury pięknej i prozy. Miejsce, gdzie można usiąść przy filiżance kawy i poczytać książki i inne publikacje zostawiane przez gości tego miejsca.

I ja zostawiłem dla bywalców tomik moich wierszy. A wcześniej ponad godzinę opowiadałem o swojej twórczości i moich inspiracjach. Przedstawiłem obecnym swój dotychczasowy dorobek pisarski i opowiedziałem o planach na przyszłość. Przeczytałem również kilka wierszy z niepublikowanego jeszcze cyklu, zatytułowanego Nasze miejsca na ziemi i odpowiadałem na pytania. Krótka relacja z tego spotkania zamieszczona została na portalu wachtyrz.eu, ja poniżej zamieszczam tylko kilka zdjęć z tego spotkania.

Dziękuję organizatorom i gospodarzom spotkania, za stworzenie bardzo sympatycznej oprawy i mam nadzieję, że to nie ostatni mój pobyt w tym pięknym miejscu.

© 2019, Janusz Muzyczyszyn. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Maryla pisze:

    Super Januszu i tak trzymaj!!!

    • Janusz pisze:

      Dziękuję Marylko i mam nadzieję, że na kolejne spotkanie się wyrobisz 🙂 11 grudnia jest środa, więc chyba nie masz zajęć chóralnych, co? A miejsce spotkania będzie fajne: Stacja-Bibliotek na Chebziu.

Miło mi będzie poznać Twoją opinię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Zawartość tej strony jest chroniona prawem autorskim
%d bloggers like this: