Spotkanie w Bibliotece Śląskiej

Spotkanie autorskie z czytelnikami w Bibliotece Śląskiej

Dzisiaj (19.02.2020 r.) miałem okazję spotkać się z czytelnikami w szacownych murach Biblioteki Śląskiej. To duży dla mnie zaszczyt, że mogłem tam być ja, początkujący poeta i pisarz. Spotkanie otworzył dyrektor BŚl. pan prof. Zbigniew Kadłubek, a poprowadziła je pani dr hab. Małgorzata Myśliwiec. Rozmowę zaczęła nietypowo, bo od uhonorowania pięknymi storczykami osoby, dzięki której wyrozumiałości i cierpliwości mogły i dalej mogą powstawać moje powieści i wiersze, czyli mojej żony. Rozmawialiśmy nie tylko o mojej ostatniej powieści, ale o całej mojej dotychczasowej twórczości, a także o planach na przyszłość.

Miłym akcentem była też obecność ekipy regionalnej telewizji Śląska.tv, mojego patrona medialnego. Poniżej zamieszczam link do relacji telewizyjnej, przygotowanej przy tej okazji, a także załączam zdjęcia autorstwa pani Martyny Majewicz ze Ślaskiej.tv.

Pięknie dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas i pojawili się na spotkaniu, a także osobom, które przygotowały spotkanie od strony organizacyjnej.

A tu relacja fotograficzna ze spotkania

 

© 2020, Janusz Muzyczyszyn. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Gratuluję Ci serdecznie, Januszu. Miło było Cię zobaczyć i usłyszeć. Pozdrawiam!

Miło mi będzie poznać Twoją opinię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Zawartość tej strony jest chroniona prawem autorskim.
%d bloggers like this: