Spotkanie w Bibliotece Śląskiej

Spotkanie autorskie z czytelnikami w Bibliotece Śląskiej

Dzisiaj (19.02.2020 r.) miałem okazję spotkać się z czytelnikami w szacownych murach Biblioteki Śląskiej. To duży dla mnie zaszczyt, że mogłem tam być ja, początkujący poeta i pisarz. Spotkanie otworzył dyrektor BŚl. pan prof. Zbigniew Kadłubek, a poprowadziła je pani dr hab. Małgorzata Myśliwiec. Rozmowę zaczęła nietypowo, bo od uhonorowania pięknymi storczykami osoby, dzięki której wyrozumiałości i cierpliwości mogły i dalej mogą powstawać moje powieści i wiersze, czyli mojej żony. Rozmawialiśmy nie tylko o mojej ostatniej powieści, ale o całej mojej dotychczasowej twórczości, a także o planach na przyszłość.

Miłym akcentem była też obecność ekipy regionalnej telewizji Śląska.tv, mojego patrona medialnego. Poniżej zamieszczam link do relacji telewizyjnej, przygotowanej przy tej okazji, a także załączam zdjęcia autorstwa pani Martyny Majewicz ze Ślaskiej.tv.

Pięknie dziękuję wszystkim, którzy znaleźli czas i pojawili się na spotkaniu, a także osobom, które przygotowały spotkanie od strony organizacyjnej.

A tu relacja fotograficzna ze spotkania

 

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Gratuluję Ci serdecznie, Januszu. Miło było Cię zobaczyć i usłyszeć. Pozdrawiam!

Miło mi będzie poznać Twoją opinię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Jeśli chcesz wykorzystać jakąś treść, skontaktuj się z właścicielem domeny.
%d bloggers like this: