Po premierze powieści „Zapomniany pamiętnik”

Minęły zaledwie dwa tygodnie od oficjalnej premiery mojej najnowszej powieści Zapomniany pamiętnik, a jakże wiele się już w związku z tym wydarzyło. Ku mojej bezbrzeżnej radości, Czytelniczki, które miały już okazję ją przeczytać, opublikowały szereg recenzji, refleksji i opinii na jej temat. (Piszę „Czytelniczki”, bo wszystkie dotychczasowe recenzje napisały panie). Przyznam szczerze, iż nie spodziewałem się, że książka spotka się z tak ciepłym przyjęciem i tak wysokimi ocenami.

To dla mnie zaszczyt i powód do dumy, równocześnie jednak świadomość, że moi czytelnicy stawiają mi poprzeczkę coraz wyżej. To ogromnie mobilizujące ale i stresujące. Mogę tylko obiecać, że dołożę wszelkich starań, by moje kolejne utwory nie były gorsze.

Panująca w kraju pandemia uniemożliwia mi niestety bezpośrednie rozmowy z czytelnikami, nad czym bardzo boleję, ale udało się już zorganizować dwa spotkania online, w których wzięło udział sporo osób.

Wszystkim, którzy wzięli lub wezmą do ręki moją powieść i zechcą się zapoznać z losami dwóch bohaterek, matki i córki, z góry dziękuję. Będzie mi niezwykle miło, jeśli zechcecie podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami po lekturze: publicznie – na portalach typu Lubimy Czytać lub podobnych, ewentualnie w wiadomości prywatnej.

Większość dotychczas opublikowanych recenzji znajdziecie tutaj.

Tu zaś jest link do nagrania rozmowy, jaką przeprowadziła ze mną 25.11. Felicja Jarnicka, a tutaj do mojego premierowego spotkania online z czytelnikami.

Może Ci się również spodoba

Miło mi będzie poznać Twoją opinię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Nie możesz kopiować zawartości tej strony. Jeśli chcesz wykorzystać jakąś treść, skontaktuj się z właścicielem domeny.
%d bloggers like this: