Koty do adopcji – pilne!

Niespełna 2 miesiące temu przygarnęliśmy z opuszczonej działki 3 bezdomne kocięta. Dziś są już zdrowe, odchowane, wesołe, mają około 6 miesięcy i koniecznie potrzebują docelowego dobrego domu. Są to czarny oraz szary kocurek i szara kotka. Merlin, Joda i Joko. Jest to rodzeństwo, ich mama też jest już wysterylizowana i żyje na wolności.
Po prawie dwóch miesiącach kociaki są już odkarmione. Wszystkie korzystają oczywiście z kuwety, mają swoje książeczki zdrowia, zostały zaszczepione przeciwko kocim chorobom.
Mogą być zarówno kotami wychodzącymi jak i wyłącznie domowymi.
Może znajdzie się ktoś chętny na takiego fajnego małego przyjaciela? U nas nie mogą zbyt długo zostać, bo mamy jeszcze swoją „stacjonarną” 16-letnią kotkę Kicię i przygarniętego rok temu kocura Neptuna o trzech łapach. Neptun póki co opiekuje się maluchami jak wzorowy ojciec – wylizuje, przytula, dogląda.
Jednak największą przeszkodą jest moja alergia na kocią sierść. Dwa koty jakoś jeszcze wytrzymuję ale przy pięciu jest koszmar.
Jeśli będzie ktoś chętny, to proszę o zgłoszenie się na maila. Mogę dowieźć kota do domu docelowego w promieniu 100 km od Rudy Śląskiej. A najlepiej to wziąć od razu dwa – wtedy niepotrzebny jest w domu telewizor.
Jedyny warunek – nowy właściciel podpisuje umowę adopcyjną!

Poniżej kilka zdjęć tych maluchów.

© 2016, Janusz Muzyczyszyn. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Janusz pisze:

    Szczęśliwie wszystkie kociaki znalazły już swoje dobre docelowe domy. Cieszymy się.

Miło mi będzie poznać Twoją opinię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Zawartość tej strony jest chroniona prawem autorskim.
%d bloggers like this: