O mnie

Janusz MuzyczyszynNazywam się Janusz Muzyczyszyn (ur. 1948 r.), jestem absolwentem Politechniki Śląskiej.
Mam za sobą 45 lat pracy zawodowej jako informatyk, z tego ponad 10 jako prywatny przedsiębiorca. Pracowałem zarówno w bardzo dużych przedsiębiorstwach przemysłowych i korporacjach, jak i w małych firmach rodzinnych. Znane mi są zatem problemy zarówno pracowników jak i pracodawców.
Urodziłem się w Siemianowicach Śląskich, przeważającą część mojego dorosłego życia mieszkałem w dużych miastach Górnego Śląska. Znam nie tylko problemy mieszkańców ale i sposoby ich rozwiązywania stosowane przez poszczególne samorządy. Przez kilka lat współpracowałem jako wolontariusz z jedną z organizacji pożytku publicznego zajmującą się opieką nad bezdomnymi zwierzętami.
Od 2012 roku mieszkam w Rudzie Śląskiej i tu czuję się u siebie. 
Z racji krótkiego okresu zamieszkania mam ciągle świeże spojrzenie na problemy naszego miasta.

Po przejściu na emeryturę nadszedł czas aby zacząć realizować swoje osobiste pasje i zainteresowania.

Uwielbiam dobrą literaturę, teatr i sztukę. Sporadycznie piszę subiektywne recenzje książek i przedstawień teatralnych, które można przeczytać na moim blogu. Moje teksty na tematy aktualne publikowane były też w mediach społecznościowych i w prasie. Na zlecenie wykonuje również korektę książek dla wydawnictw. Piszę wiersze i prozę. Więcej informacji o mojej twórczości i działalności w sferze kultury znajdziecie Państwo tutaj. Moja działalność społeczna i polityczna skupiona jest na problemach mojego regionu.

© 2016 – 2018, Janusz Muzyczyszyn. Wszystkie prawa zastrzeżone.

3 komentarze

Miło mi będzie poznać Twoją opinię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.